Om Premiere Produkter

Stavanger - hovedkontor

16-Kontor%202011b
Premiere Produkter AS
Austbøsletta 6
4085 Hundvåg - Stavanger

Tlf:   +47 51 85 83 00
Fax: +47 51 85 83 01

Post@premiere-produkter.no

Org. nr: 929 988 825
Bank: DNB
Kontonr: 7331.05.11894

Åpningstider

BUTIKK%202007
Administrasjon:
Mandag til fredag 0800-1600

Lager:
Mandag til Fredag 0800-1600

Butikk:
Mandag til Fredag 0800-1600

Kart anvisning

Kart%20anvisning%20Hundv%C3%A5g
Trykk på kartet for detaljert visning i Google map
profile

Styreleder

Dagfinn Larsen


Mobil: 930 17 470
Telefon: 930 17 470
dagfinn@premiere- produkter.no
frodebw

Daglig Leder

Frode Larsen


Mobil: 930 17 477
Telefon: 930 17 477
frode@premiere-produkter.no
arild

innkjøpsansvarlig

Arild Broberg


Mobil: 95 25 54 02
Telefon: 95 25 54 02
arild@premiere-produkter.no
profile

Regnskap


Telefon: 51 85 83 00
faktura@premiere-produkter.no
profile

Kundeservice og fakturering

Evelyn Fardan


Telefon: 51 85 83 00
post@premiere-produkter.no
tommy

Grafisk Design / IT Ansvarlig

Tommy Hansen


Mobil: 952 55 406
Telefon: 952 55 406
tommy@premiere-produkter.no
profile

Salgssjef

Jørn Arild Vika


Mobil: 93290900
jorn@premiere-produkter.no
profile

Logistikk koordinator

Geir Bore


Telefon: 930 26 347
geir@premiere-produkter.no
profile

Salgskonsulent

Espen Endregaard


Mobil: 952 55 408
Telefon: 952 55 408
espen@premiere-produkter.no
ole

Lagersjef

Ole Kristensen


Mobil: 95 25 54 12
Telefon: 95 25 54 12
ole@premiere-produkter.no
helge

lagermedarbeider

Helge Broberg


Mobil: 952 55 409
Telefon: 952 55 409
lager@premiere-produkter.no
odd

Lagermedarbeider

Odd Opsal


Mobil: 952 55 405
Telefon: 952 55 405
odd@premiere-produkter.no
jonev2

Sjåfør / Lagermedarbeider

Jone Larsen


Mobil: 952 55 404
Telefon: 952 55 404
lager@premiere-produkter.no
profile

Service hjelp

Service


Telefon: 51 85 83 00
service@premiere-produkter.no
PP Sørvest
Hovedkontor - Stavanger
Austbøsletta 6
4085 Hundvåg
Stavanger


Tlf: +47 51 85 83 00
PP Vestlandet
Bergen
Blådalen 39
5106, Øvre Ervik
Bergen


Tlf: +47 95 25 54 19
PP Nord vest
Ålesund
Tranvågvegen 4
6035 Fiskarstrand
Ålesund

Tlf: +47 48 33 87 15
PP Øst
Oslo
Breivollveien 25
0668 Oslo
Oslo

Tlf: +47 94 13 52 74
Oilers
Comedy Box
Herlige Vaulen
Hundvåg Fotball