Om Premiere Produkter

Stavanger - hovedkontor

16-kontor 2011b
Premiere Produkter AS
Austbøsletta 6
4085 Hundvåg - Stavanger

Tlf:   +47 51 85 83 00
Fax: +47 51 85 83 01

Post@premiere-produkter.no

Org. nr: 929 988 825
Bank: DNB
Kontonr: 7331.05.11894

Åpningstider

butikk 2007
Administrasjon:
Mandag til fredag 0800-1600

Lager:
Mandag til Fredag 0800-1600

Butikk:
Mandag til Fredag 0800-1600

Kart anvisning

kart anvisning hundv%c3%a5g
Trykk på kartet for detaljert visning i Google map
profile

Styreleder

Dagfinn Larsen


Mobil: 930 17 470
Telefon: 930 17 470
dagfinn@premiere- produkter.no
frodebw

Daglig Leder

Frode Larsen


Mobil: 930 17 477
Telefon: 930 17 477
frode@premiere-produkter.no
arild

innkjøpsansvarlig

Arild Broberg


Mobil: 95 25 54 02
Telefon: 95 25 54 02
arild@premiere-produkter.no
profile

Kundeservice og fakturering

Evelyn Fardan


Telefon: 51 85 83 00
post@premiere-produkter.no
tommy

Grafisk Design / IT Ansvarlig

Tommy Hansen


Mobil: 952 55 406
Telefon: 952 55 406
tommy@premiere-produkter.no
profile

Salgssjef

Jørn Arild Vika


Mobil: 93290900
jorn@premiere-produkter.no
frank

Salgs sjef

Frank Opsanger


Mobil: 930 17 472
Telefon: 930 17 472
Frank@premiere-produkter.no
eirik

Fag ansvalig - Arbeidstøy og vern

Eirik Talge


Mobil: 930 17 479
Telefon: 930 17 479
eirik@premiere-produkter.no
espen

Salgskonsulent

Espen Endregaard


Mobil: 952 55 408
Telefon: 952 55 408
espen@premiere-produkter.no
ole

Lagersjef

Ole Kristensen


Mobil: 95 25 54 12
Telefon: 95 25 54 12
ole@premiere-produkter.no
helge

lagermedarbeider

Helge Broberg


Mobil: 952 55 409
Telefon: 952 55 409
lager@premiere-produkter.no
odd

Lagermedarbeider

Odd Opsal


Mobil: 952 55 405
Telefon: 952 55 405
odd@premiere-produkter.no
gaute

Service og vedlikehold

Gaute Andersson


Mobil: 952 55 407
Telefon: 952 55 407
gaute@premiere-produkter.no
jonev2

Sjåfør / Lagermedarbeider

Jone Larsen


Mobil: 952 55 404
Telefon: 952 55 404
lager@premiere-produkter.no
Stavanger
Hovedkontor
Austbøsletta 6
4085 Hundvåg
Stavanger


Tlf: +47 51 85 83 00
Fax:
Bergen
Avdeling
Blådalen 39
5106, Øvre Ervik


Tlf: +47 51 85 83 00
Fax:
-
Oilers
Comedy Box
Herlige Vaulen
Hundvåg Fotball